İptal İade Koşulları

Ödeme yapılan kredi kartının ofiste ibraz edilmesi talep edilecektir.
ARSİMA’dan kiraladığınız araç için rezervasyon iptali ve ücret iadesi koşullarımız şu şekildedir:

 1- Kiralama saatine 1 saatten fazla bir süre olması halinde rezervasyonunuzu herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal edebilirsiniz. Rezervasyon ücretinin tamamı kiralama esnasında bildirmiş olduğunuz kredi kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

2- Rezervasyonun kiralama saatine 1 saatten az bir süre kala iptal edilmesi halinde ise rezervasyon tutarından 3 günlük kiralama ücreti ve ekstra satın alınan hizmet ve ürünler düşülerek kalan miktar 7 gün içerisinde kiralama esnasında bildirmiş olduğunuz kredi kartına iade edilir. Kiralama süresinin 3 günden az olması halinde ücret iadesi yapılmaz.

3- Rezervasyon iptal edilmeksizin aracın kiralama saatinde teslim alınmaması halinde rezervasyonun 1 saatten az bir süre içerisinde iptal edilmesine ilişkin hükümler uygulanır ve 3 günlük kiralama ücreti ve ekstra satın alınan hizmet ve ürünler düşülerek kalan miktar kiralama esnasında bildirmiş olduğunuz kredi kartına 7 gün içerisinde iade edilir.

4- Aracın, teslim alındıktan sonra, kiralama süresinden erken teslim edilmesi durumunda kalan günler için ücret iadesi yapılmaz.

5- İptal bildirimleri info@arsimarentacar.com adresine yazılı olarak veya 0552 491 5353 Nolu telefon numarası üzerinden rezervasyon merkezimize sözlü olarak yapılmalıdır.


Whatsapp Telefon